Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Speed Limit

Speed Limit oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Speed Limit oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Speed Limit sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Speed Limit satın al!

PsnStore US

86.04₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore UK

95.60₺

PsnStore ES

102.50₺

Çıkış tarihi: Feb. 16, 2021
Geliştiren: CHORUS WORLDWIDE GAMES
Yayıncı: CHORUS WORLDWIDE GAMES
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Speed Limit, hiç yavaşlamayan ve türleri bir araya getiren aralıksız bir atari deneyimidir. Karmaşada kesinti yok, hata yok; Speed Limit, temel unsurlarına indirgenmiş eski tarz bir aksiyon oyunudur: Zor. Hızlı. Sürükleyici.Oyunun nasıl işlediğini öğrendiğini düşündüğün anda oyun tamamen farklı bir türe dönüşerek seni atarinin altın çağına götürür. İki boyutlu bir düzlemdeki sürükleyici bir nişancıda savaşarak ilerle, kuş bakışı ve heyecanlı bir araba takibinde bitişe kadar yarış, heyecan verici, sahte bir 3 boyutlu hava muharebesinde uç ve beklenmedik olanı bekle. Speed Limit, sorunsuz bir şekilde tarz değiştirir, oyun deneyimini dönüştürür ve rahatlamaya başladığın an karşına yeni zorluklar çıkarır.Tür Değiştiren bir Hız TreniKoşarak. Sürerek. Uçarak. Ölerek (Birçok defa!) - Oyna'ya tıkladığın andan öldüğün ana kadar kontrol sende.Ve öleceksin. Birçok defa.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺