Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Necrosphere Deluxe

Necrosphere Deluxe fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Necrosphere Deluxe satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

57.00₺

PsnStore US

67.54₺

PsnStore US

67.54₺

PsnStore UK

76.26₺

PsnStore ES

80.49₺

Çıkış tarihi: Jan. 31, 2019
Geliştiren: SONY MUSIC ENTERTAINMENT
Yayıncı: SONY MUSIC ENTERTAINMENT
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Necrosphere, SADECE İKİ DÜĞMELİ İLE biraz yavaş oynayacağınız (oldukça ağır) bir Metroidvania oyunudur!Nekrosfer, ölümden sonra, iyiyle ya da kötüyle gidilecek yer. Orada başka kimseyi görmüyorsunuz. Sonsuza kadar beklemekten başka şansın yok. Ajan Terry Cooper Nekrosfer için yeni olduğunda, onu tekrar yaşayan dünyaya (sözde Normalsfer) geri getirebilecek portalları öğrenir. Ve böylece onun yeraltı dünyasından bir çıkış yolu aramaya başlar.şunlar da dahilYenilikçi kontrol şeması: sadece iki düğme!En az 2,5 saat sert, SENSUAL oyun dolu!Büyük, labirentli bir evren!Harika hayal kırıklığı!Haute Bale Kostümü!...Bonus seviyesi: Terry'nin rüyasıNekrosferde iken, Ajan Terry Cooper şimdiye kadar topladığı her şeyi - elbiselerini bile düşürdüğü - berrak bir rüya görüyor.Birkaç önemli ipucu:Ana ekranda bonus seviyesinin kilidini açmak için 5 DVD toplayın.İlerlemen Terry'nin rüyasında kaydedilmeyecek. Muahahaha ...

None
None