Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Outbreak: Endless Nightmares

Outbreak: Endless Nightmares fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Outbreak: Endless Nightmares satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

140.89₺

PsnStore

141.75₺

PsnStore ES

151.01₺

Çıkış tarihi: May 19, 2021
Geliştiren: Dead Drop Studios LLC
Yayıncı: Dead Drop Studios LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Outbreak: Endless Nightmares, roguelike oynanış unsurları ekleyerek serinin hayatta kalma-korku oyununu değiştiriyor. Keşfetmeniz, malzemeleri aramanız, ipuçlarını ortaya çıkarmanız ve her anormalliği aşmanız gerekecek - her biri hem çevrenin hem de ölümsüzlerin sizi öldürmek için dışarıda olduğu yarı prosedürel olarak oluşturulmuş örneklerden oluşuyor!Outbreak: The Nightmare Chronicles olaylarından hemen sonra, kendinizi Arzt Memorial Hastanesi'nin kalıntıları arasında mahsur kalmış buluyorsunuz - envanterinizi ve depolama önbelleğinizi organize etmek, karakterinizin seviyesini yükseltmek ya da sadece bir nefes almak için bir merkez. kaos. Ölümcül ölümsüz ordularının yanı sıra dünyada keşfedilecek daha çok şey var - salgın hakkında daha fazla bilgi edinmek ve nihayetinde nereye sığınacağınız konusunda dağınık olan günlükleri bulun! Ölümün sizi kurtarabileceğini düşünmeyin - her öldüğünüzde, bu bağlantı noktasında sıkışıp uyanacaksınız.Salgın: Endless Nightmares, her biri kendi yeteneklerine, yükseltme yollarına ve daha fazlasına sahip birden fazla karakter seçeneği sunarak aşırı yeniden oynanabilirliğe odaklanır! Anormalliğe her girdiğinizde, güç büyüdükçe değişecek ve giderek daha zor hale gelecektir. Yanınızda getireceğiniz silahlar, iyileştirici eşyalar ve diğer malzemeleri dikkatlice düşünmeniz gerekecek. Şanslıysanız, genişletilmiş envanterinize erişmenizi sağlayan ve yeniden stoklama fırsatı sunan depolama önbellekleri bulabilirsiniz. Ancak çevrenizde malzeme aramak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer bitersen ... kaderin belli olur!

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺