Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Metal Gear Solid V: Ground Zeroes oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Metal Gear Solid V: Ground Zeroes satın al!

PsnStore

84.00₺

PsnStore US

172.17₺

PsnStore UK

191.33₺

PsnStore ES

205.10₺

Çıkış tarihi: March 20, 2014
Geliştiren: Konami
Yayıncı: Konami
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Dünyaca ünlü Kojima Productions, METAL GEAR SOLID bayiliğinde en son şaheseri vitrine çıkarıyor METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES. Metal Gear Solid V: GROUND ZEROES, “Metal Gear Solid V Experience”ın ilk bölümüdür ve daha sonra çıkan daha büyük ikinci bölüm METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN’e girişidir. MGSV: GROUND ZEROES, esas oyunun piyasaya çıkmasından önce oyunculara birinci sınıf yapımının eşsiz görsel sunumunu ve oynanabilirliğini tecrübe etme fırsatı sunuyor. Ayrıca, radikal yeni oyun tasarımı ve eşsiz sunum tarzına aşinalık kazanmak için bir Kojima Productions oyununu hiç oynamamış ve deneyimli kişilere bir fırsat sağlar. Kojima Productions, eşsiz grafik doğruluğu ve Metal Gear dünyasına açık dünya oyunu tasarımı tanıtımını sağlayan FOX Engine ile bir kez daha çıtayı yükseltiyor. Bu, esas oyuncuların beklediği bir deneyimdir.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺