Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Mekorama

Mekorama fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Mekorama satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

42.18₺

PsnStore US

42.18₺

PsnStore UK

46.88₺

PsnStore

48.00₺

PsnStore ES

50.27₺

Çıkış tarihi: March 26, 2020
Geliştiren: RAINY FROG LLC
Yayıncı: RAINY FROG LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Sevimli robot 'B'ye (çünkü bir arı gibi görünüyor) esrarengiz kübik gezegene indikten sonra güvenliğe dek yardımcı ol.3B ve her tarafına dönebildiğin her bir bölümü keşfet, amacına ulaşmak için yeni bir yol ara. Tehlikeli unsurları göz önünde bulundurarak etraflarından dolaşmak için asansörleri ve kayan platformları kullan.Bazen ileriye gidebilmek için alışılagelmişin dışında düşün ve çözüm bulmaya çalış. Nelerin mümkün (ve gerekli!) olduğunu görünce hayran kalacaksın ve sonuna ulaşana dek bu cazibe tarafından adeta alıkonacaksın.Devamlı bir şekilde sana beklenmedik zamanlarda sürprizler sunan 100 birbirinden farklı bölüm.Toplar, platformlar ve hatta bölüm boyunca ortalıkta dolanan B'nin bile her bir hareketinin gerçekçi bir şekilde yapıldığından emin olan fiziksel bir motor.Bölüm düzenleyici ile kendi bölümlerinizi yaratmayı deneyin ve ne tür diğer hayal edilemez tasarımların mümkün olduğunu kendiniz görün.Bu Cross-Buy ürününü PS4™ ve PS Vita sürümlerine indirebilirsiniz.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Mekorama ©2016-2020 Martin Magni AB.©2020 Ratalaika Games S.L.©2020 Rainy Frog LLC.

None
None