Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

169.00₺

PsnStore US

170.50₺

PsnStore UK

225.50₺

PsnStore ES

243.03₺

Çıkış tarihi: March 26, 2020
Geliştiren: ASPYR MEDIA
Yayıncı: ASPYR MEDIA
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Çok oyunculu çevrimiçi oyun klasiği, Kupalar ve modernleştirilmiş kontroller ile Playstation 4®'e geliyor! Jedi Ustası Luke Skywalker'dan Gücün yöntemlerini öğrenmeye hevesli, yeni bir öğrencinin rolünü üstlen. - Aşağıdakileri de içeren altı çok oyunculu çevrimiçi oyun modunda 32'ye kadar oyuncuyla oyna: Kuşatma, Bayrak Kapmaca ve Herkes Tek.- Gücün kuvvetini ve tehlikelerini öğrenmek için Akademi'ye girmeden önce görünüşünü ve cinsiyetini belirleyerek karakterini kişiselleştir.- Işın Kılıcını kabzasından bıçağına kadar kendin tasarla. İlerledikçe iki Işın Kılıcıyla savaşmanın veya Darth Maul tarafından yapılan ünlü çift taraflı Işın Kılıcını kullanmanın gücünü keşfet.- Birçok klasik STAR WARS mekanında ünlü STAR WARS karakterleriyle etkileşime gir ve seçimini yap: Aydınlık tarafta iyilik ve özgürlük için mi savaşacaksın yoksa karanlık tarafta gücün ve kötülüğün yolunu mu izleyeceksin?

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.80₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺