Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Bayonetta

Bayonetta oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Bayonetta oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Bayonetta sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Bayonetta satın al!

PsnStore

63.60₺

PsnStore UK

95.60₺

PsnStore ES

102.50₺

PsnStore US

107.31₺

Çıkış tarihi: Feb. 18, 2020
Geliştiren: SEGA EUROPE LTD
Yayıncı: SEGA EUROPE LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Bayonetta serisinin doğuşunu kült klasik, orijinal aksiyon macera oyunuyla deneyimleyin. Kışkırtıcı Umbra Witch gizemli geçmişinden habersiz bir şekilde yarım bin yıllık uykusundan uyanıp derinliklerden yükselişe geçmektedir. Hemen savaşa girişir. Çünkü, gerçeği ortaya çıkarmak için sayısız düşmanını yok etmek zorundadır.Çeşitli hayvan formlarına dönüştüğü, saçlarıyla iblisleri çağırdığı, mermiler üzerindeki hakimiyetini kullandığı becerilerinin de aralarında olduğu Bayonetta'nın beceri deposundan yararlanın. Şeytani çekicilikteki bu aksiyon yüklü macera oyununda doğrayın, kesin ve göksel düşman ordularını kurşun yağmuruna tutun.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺