Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Slayaway Camp: Butcher's Cut — Deluxe Edition

Slayaway Camp: Butcher's Cut — Deluxe Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Slayaway Camp: Butcher's Cut — Deluxe Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

213.07₺

PsnStore UK

237.60₺

PsnStore

239.00₺

PsnStore ES

253.17₺

Çıkış tarihi: April 26, 2018
Geliştiren: DIGERATI DISTRIBUTION
Yayıncı: DIGERATI DISTRIBUTION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Slayaway Camp: Butcher’s Cut Deluxe Edition oyunun tam sürümünü ve aşağıdaki muazzam içerikleri sunmaktadır: · 5x mükemmel Avatar: Killer Clown, Killer Hotdog, Skullface, Skullface’s Mom, Sharkman· Slayaway Camp Teması: Bu azılı katil temasıyla, PS4™'ünüzü her açtığınızda Skullface ile karşılaşacaksınız· Efsanevi Kanadalı grup GNÜ TRUNTION'un resmi soundtrack'iPlayStation®4 ile uyumludur.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.2018 (c) Digerati / 2018 (c) Blue Wizard Digital

PS4

Benzer Ürünler

PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.95₺