Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Jüpiter Ve Mars

Jüpiter Ve Mars fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Jüpiter Ve Mars satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

42.67₺

PsnStore

43.20₺

PsnStore ES

45.44₺

Çıkış tarihi: May 9, 2019
Geliştiren: Tigertron, Inc.
Yayıncı: Tigertron, Inc.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Lumines™ Electronic Symphony'nin yapımcılarından, gerek standart PS4™'te gerek PS VR'da üç boyutlu oynanabilir, ömür boyu süren bir sualtı macerası geliyor! Okyanuslara hayatı geri getirecek olan iki yunusun, Jüpiter'in ve Mars'ın kontrolünü ele al!'Güzel ve gerçek ötesi bir sualtı serüveni' - Gamespot 'Görseller hayranlık uyandıran cinsten' - IGNDeniz seviyelerinin eriyen buzullardan dolayı arttığı, gelecekteki bir Dünyada, Jüpiter ve Mars deniz yaşamını çökerten küresel bir makine ağını etkisiz hale getirmek için batık şehirlerde yolculuğa çıkıyor.* Jüpiter'in perspektifinden oyna ve yapay zekalı ortağın Mars'ı yönlendir* Kendini hayranlık uyandıran görsellerin ve büyüleyici oyun müziğinin içine bırak* Yeni bölgelere ve kabiliyetlere erişmek için takviye güçler bul* Hazine avına çık ve yardımına ihtiyacı olan deniz canlılarını kurtar

PS4

Benzer Ürünler

PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.95₺