Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Doughlings: Invasion

Doughlings: Invasion oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Doughlings: Invasion oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Doughlings: Invasion sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Doughlings: Invasion satın al!

PsnStore US

86.04₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore UK

95.60₺

PsnStore ES

102.50₺

Çıkış tarihi: Aug. 22, 2019
Geliştiren: Hero Concept
Yayıncı: Hero Concept
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Hero Concept ekibinden bir arcade klasiğine daha saygı duruşu! Doughlings: Invasion, shooter türüne getirdiği yepyeni mekaniklerle her jenerasyondan oyuncuya eğlenceli bir oyun deneyimi vaat ediyor.Serinin ikinci oyunu Doughlings: Invasion’da hikaye kaldığı yerden devam ediyor. Kahramanımız Morpheus, bu kez halkını uzaylı istilacılardan korumak için silahını kuşanıyor.Morpheus, her biri tepeden tırnağa silahlı farklı kişilikleriyle savaşa hazır! Gözü dönmüş birçok istilacı türü ve birbirinden zorlu bölüm sonu canavarları kıçlarına tekmeyi basmanızı bekliyor!OYUN ÖZELLİKLERİ• Klasik arcade shooter türüne yepyeni soluk• 5 farklı kişiliğin kendine has yükseltilebilir yetenekleri• Değişik güçlere sahip 15 istilacı türü• 5 birbirinden zor bölüm sonu canavarı• Liderlik tablosuyla dünyaya meydan okuma1 Oyuncuminimum 370 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Copyright © 2019 Hero Concept

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺