Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Immortal Planet

Immortal Planet oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Immortal Planet oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Immortal Planet sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Immortal Planet satın al!

PsnStore US

129.11₺

PsnStore UK

143.47₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

153.80₺

Çıkış tarihi: Dec. 6, 2019
Geliştiren: MONSTER COUCH SP. Z O.O.
Yayıncı: MONSTER COUCH SP. Z O.O.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Unutulmuş bir gezegenin buzlu yüzeyinde, ölümsüzlerin uyuduğu yıkılmış bir mezar bulunuyor. Uykusuz savaşçılar, akılları sonsuzluktan yıpranmış bir şekilde salonları dolaşırken, yalnız bir Uyanıkgezer dondurucu uykusundan kalkar. Geçmişlerine dair hiçbir hatıraları olmadan geleceklerini şekillendirmek, gezegenin gizemlerini keşfetmek ve bu buzlu cehennemden bir çıkış yolu bulmak onlara kalmış.Souls tarzı İlerlemeÖlüm sonucunda kaybedilen Deneyimleri geri kazanın ve bunları karakterinizi geliştirmek için kullanın. Oyun tarzınızı düzinelerce öğe ve büyü ile kişiselleştirin.Sıkı Seviye TasarımıSeviyeler, etrafındaki alanı keşfettiğiniz tekli kontrol noktalarının çevresinde tasarlanmıştır. Seviyeler, birçok açılabilir kısayol içerir böylece ne olursa olsun her zaman ilerlemiş olursunuz.Gergin Boss dövüşleriHer seviye güçlü bir boss düşman barındırır. Bu düşmanlarla savaşmak, becerinin ve kararlılığın gerçek bir testi olan çok aşamalı mücadelelerdir.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺