Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Real Farm

Real Farm oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Real Farm oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Real Farm sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Real Farm satın al!

PsnStore US

344.44₺

PsnStore

349.00₺

PsnStore ES

410.31₺

PsnStore UK

418.69₺

Çıkış tarihi: Oct. 20, 2017
Geliştiren: SOEDESCO PUBLISHING
Yayıncı: SOEDESCO PUBLISHING
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Çizmelerini giy, traktörünü çalıştır ve en sürükleyici çiftlik simülatörü olan Real Farm'de başarıya ulaş. Kariyer modunda, tarla işçisi olarak başlayıp bir numaralı çiftlik sahibine yüksel veya Serbest Modda, yerleşik bir çiftçi olarak oyna. Amerikan'ın kırsal bölgelerine hayat veren, açık dünya deneyimini 60FPS ihtişamında keşfet.Mahsullere, hayvancılığa veya her ikisine de odaklanarak hem saygınlığını hem de nakdini arttır. Toprak edin, işçileri yönet ve en güçlü çiftlik araçlarını kullan.Pazarda en iyi fiyatları kapmaya çalış. Çünkü hem senin hem de rakiplerinin eylemleri ekonomiyi gerçek zamanlı olarak etkiler.İş hayatının zorluklarından kırsal alanlara kadar, modern çiftçiliğin getirilerini ve doğal güzelliğini Real Farm sayesinde bizzat yaşayarak gör.

Benzer Ürünler