Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Strike Vector Ex

Strike Vector Ex fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Strike Vector Ex satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

127.81₺

PsnStore UK

142.38₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

151.85₺

Çıkış tarihi: Aug. 30, 2016
Geliştiren: RAGEQUIT CORPORATION
Yayıncı: RAGEQUIT CORPORATION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Strike Vector EX, her oyuncunun rüyalarını süsleyecek inanılmaz güçlü savaş uçaklarıyla, rekatbet dolu bir gökyüzü macerası sunuyor. Modifiye edilebilir hava araçları, mükkemel bir şekilde tasarlanmış mekanik donanımları, hayalgücünü zorlayan hızda ilerleyen kurgusu ve çoklu oyuncu seçeneği ile Strike Vector EX, hava savaşları ve uçak oyunları arasında liderliği kimseye kaptırmayacak bir profesyonelliğe sahip.Strike Vector EX yeni oyun konsolları ile uyumlu olup yepyeni özellikler ve seçenekleri ile Playstation 4 oyuncuları ile buluşuyor. Özenle tasarlanmış, hırs dolu çoklu oyuncu seçeneğinin yanı sıra, birincil oyuncular için geliştirilmiş hikaye seçeneği ölümcül makineler, farklı karakterler, heyecan dolu sahneler ve onlarca farklı savaş teknikleriyle yok etme, kurtarma görevleri ve birebir çarpışma imkanları seni bekliyor.1 OyuncuAğ Oyuncusu 2-12 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 3 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Copyright©2016 Ragequit Corporation.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.71₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺