Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Darksiders: Fury's Collection — War And Death

Darksiders: Fury's Collection — War And Death oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Darksiders: Fury's Collection — War And Death oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Darksiders: Fury's Collection — War And Death sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Darksiders: Fury's Collection — War And Death satın al!

PsnStore US

344.44₺

PsnStore

349.00₺

PsnStore ES

410.31₺

PsnStore UK

418.69₺

Çıkış tarihi: May 2, 2017
Geliştiren: THQ NORDIC GMBH
Yayıncı: THQ NORDIC GMBH
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Serinin uzun zamandır hayranı olanlar ve yeni Darksiders oyuncuları için bu harika derlemede, oyuncular Mahşerin ilk, en güçlü ve dengesiz Atlısı Savaş ve Mahşerin Dört Atlısının en çok korkulan efsanevi üyesi Ölüm rolüne bürünecekler. Darksiders Warmastered - War's Redemption:Kötülük güçleri tarafından kandırılıp dünyanın sonunu erken getiren Mahşerin ilk Atlısı Savaş, Cennet ile Cehennem arasında savaş çıkararak kutsal yasayı ihlal etmekle suçlanıyor. Bunu izleyen kıyımda şeytani güçler cennet ordularını yenerek Dünya'yı ele geçirmişti.Darksiders 2 Deathinitive Edition- Death's RevengeHerkesin korktuğu ama kimsenin kaçıp kurtulamadığı korkunç gücün vücuduna bürünün. Mahşerin efsanevi dört atlısının en korkulan üyesi olan Ölüm, Kıyametin gelmesiyle uyanarak kardeşinin adını temize çıkarmak için bir göreve çıkıyor. Ölüm, görevi esnasında kadim bir nefretin bütün Yaratılış'ı tehdit ettiğini keşfedecek. Ölüm hayatta!

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺