Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Detention

Detention fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Detention satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

105.00₺

PsnStore UK

105.64₺

PsnStore US

109.19₺

PsnStore ES

110.72₺

Çıkış tarihi: March 1, 2018
Geliştiren: Coconut Island Games
Yayıncı: Coconut Island Games
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Greenwood lisesi uzak dağlık bölgelerdeydi, iki öğrenci kendini tuzağa düşürmüş buluyordu. Bir zamanlar aşina oldukları yerlerde yaşanan rahatsız edici değişiklikler kötü yaratıklar tarafından işgal edildi. Kaçmak için, uğursuz nesneler ve gizemli bulmaca dolu kampüsleri keşfetmelidirler. Böyle tehlikeli bir ortamda nasıl hayatta kalabilirler?Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Bu oyun ve içeriğinin telif hakkı Red Candle Games Co., LTD'ye aittir. - © Red Candle Games Co., LTD. 2015-2018. Her hakkı saklıdır.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Ghost Of A Tale
114.00₺ 210.17₺
PS4
Outer Wilds
109.00₺ 125.92₺
PS4
Red Dead Redemption 2
469.00₺ 192.29₺