Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Cattch

Cattch oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Cattch oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Cattch sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Cattch satın al!

PsnStore US

86.04₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore UK

95.60₺

PsnStore ES

102.50₺

Çıkış tarihi: Dec. 18, 2020
Geliştiren: CHILIDOG INTERACTIVE LLC
Yayıncı: CHILIDOG INTERACTIVE LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
İnanılmaz! Sonunda gerçekten ihtiyacın olan bir şeyi buldun! Kahraman olarak cesur antropomorfik hayvanın olduğu renkli ve büyüleyici platform oyunu! Cattch ile tanışın!Cattch, şık bir forması olan kedi! Tıpkı senin gibi davranıyor ve sakinleştiğinde zamanını televizyon izleyerek geçirmeyi seviyor. Ancak işler kötüye gittiğinde ve arkadaşları kötüler tarafından saldırıya uğradığında beladan uzak durmayacak.El becerisi, çeviklik ve keskin zihin eşliğinde destansı ve tehlikeli bir yolculuğa çıkın. Bunlardan hiçbirine sahip değilseniz, o kadar da önemli değil, çünkü Cattch kesinlikle yetişmenize yardımcı olacaktır!

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Rez Infinite
219.00₺ 259.00₺
Hemen İncele
PS4
Pistol Whip
199.00₺ 215.82₺
Hemen İncele
PS4
Beat Saber
219.00₺ 258.31₺