Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Stikbold! A Dodgeball Adventure

Stikbold! A Dodgeball Adventure fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Stikbold! A Dodgeball Adventure satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

71.00₺

PsnStore US

85.20₺

PsnStore UK

94.88₺

PsnStore ES

101.20₺

Çıkış tarihi: April 5, 2016
Geliştiren: Curve Digital
Yayıncı: Curve Digital
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Stikbold!, heyecan verici, alışılmadık arenalara ve her elin kaderini değiştiren rastgele olaylara sahip 70'ler temalı tek oyunculu ve yerel çok oyunculu bir fantazi yakartop oyunudur.Stikbold!, yırtık pırtık şeylerin havalı olduğu ve kötü stil diye bir şeyin olmadığı 70'lerden ilham almış tek oyunculu ve yerel çok oyunculu bir yakartop oyunudur.Dünyaca ünlü Stikbold atletleri Björn ve Jerome'un hikayelerini takip et, co-op takım savaşları için bir yakartop arkadaşınla takım kur veya beş kişiye kadar insanla birlikte oynan bir herkes-tek savaşına bodoslama gir.- Tek başına veya bir arkadaşla co-op olarak oynanabilen efsanevi bir hikaye modu- Eşsiz ve karmaşık çeşitli yakartop arenaları ile yerel çok oyunculu kaos- Devrildin mi? Turnuvanın sonucunu değiştirmek için yan çizgilerden oyunculara saldırarak oyunda kal- Hareketli 70'ler disko müzikleri- Bolca Bıyık1-4 Oyuncuminimum 11 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Stikbold! © and ™ Game Swing. Published by Curve Digital.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.80₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺