Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Tales Of Vesperia: Definitive Edition

Tales Of Vesperia: Definitive Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tales Of Vesperia: Definitive Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

284.00₺

PsnStore ES

402.88₺

PsnStore UK

411.16₺

PsnStore US

422.60₺

Çıkış tarihi: Jan. 11, 2019
Geliştiren: BANDAI NAMCO ENTERTAINMENT EUROPE
Yayıncı: BANDAI NAMCO ENTERTAINMENT EUROPE
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Hayranlarının çok sevdiği Tales of Vesperia’nın onuncu yılını ve geri dönüşünü Definitive Edition ile kutla!Blastia adı verilen antik teknolojiye bağımlı bir uygarlık ile onu kontrol eden İmparatorluk arasında iktidar mücadelesi patlak veriyor. Birbirinden ayrı yollarda yürüyen iki arkadaşın kaderi insanlığın geleceğini tehdit eden destansı bir macerada kesişiyor!Güncellenen full HD grafikleri, yepyeni müziği, heyecan dolu mini oyunları, düşmanları ve yayınlanmamış kostümler DLC’si ile oyunun Definitive sürümünü deneyimle!Savaşa iki yeni karakter daha katılıyor!• Hazine, macera ve kayıp anılarını arayan neşeli fakat sert bir genç kadın korsan, Patty Fleur.• Yuri’nin en yakın dostu ve bir İmparatorluk Şövalyesi olan Flynn Scifo da yolculukta diğerlerine katılıyor!

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺