Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Theseus

Theseus fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Theseus satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

83.92₺

PsnStore UK

93.88₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore ES

100.64₺

Çıkış tarihi: July 26, 2017
Geliştiren: FORGE REPLY S.R.L.
Yayıncı: FORGE REPLY S.R.L.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Theseus, Minator efsanesine yeni bir gözle bakma fırsatı sunan çok canlı bir VR deneyimidir. Sanal Gerçeklikte 3. şahıs görüş açısının potansiyelini keşfet: İnsan ile canavarlar arasındaki imkansız bir mücadele ile yüzleşirken heyecan ve tehlikelerle dolu bir labirentte dolaş!…Tek başına uyanıyor ve kendini tekinsiz ve gizemli bir yerde buluyorsun. Ariadne’nin yol gösterici sesiyle birlikte koridorları ve odaları keşfediyor, karanlığın derinliklerine doğru ilerliyorsun. Uzakta, sana ileri gitmeni işaret eden bir ışın bloku görüyorsun. Ama yakında, yalnız olmadığını keşfedeceksin… Bu dünyanın hükümdarı yüce Minator'dur ve sen pek de hoş karşılanan bir misafir değilsin!Sanal Gerçekliğe yönelik olarak etkileyici bir sinematik yaklaşıma sahip bir keşif, hikaye ve mücadele karışımının keyfini çıkar. Labirentin merkezinde yatan gerçeği açığa çıkaracak cesarete sahip misin?

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 336.33₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺