Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

NBA Live 18: The One Edition

NBA Live 18: The One Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak NBA Live 18: The One Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

255.95₺

PsnStore UK

297.04₺

PsnStore ES

303.71₺

PsnStore

399.00₺

Çıkış tarihi: Sept. 15, 2017
Geliştiren: EA Swiss Sarl
Yayıncı: EA Swiss Sarl
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
NBA LIVE 18, oyuncun, tercihlerin ve mirasın etrafında şekillenen tamamen yeni bir dinamik kariyer deneyimi THE ONE’ı sunar. Eşsiz oyuncu kimliğini oluştur, kendine özgü kabiliyetler ve özelliklerle sahada bir rol seç, bunu sadece sen başarabilirsin. The League ve The Streets modlarında en iyi basketbol oyuncusu olma yolculuğuna çık ve CANLI etkinlik içeriklerinde diğer oyuncularla birlikte veya onlara karşı tekli, eşli ve çok oyunculu mücadelelerde kapış. Eşi benzeri görülmemiş kontrol ve tepki sistemiyle birlikte sahada her bir pozisyon için sana yepyeni hareketler sunan yenilikçi teke tek oynanış ile sahada üstünlük sağla. Franchise ve Live Ultimate Team’de favori takımını kurup yönetirken yeni yeteneklerini teste tabi tut. Kimsenin izinden gitme, O oyuncu ol.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Greedfall
219.00₺ 518.37₺
PS4
The Crew 2 Standard Edition
299.00₺ 59.80₺