Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Royal Collection

Royal Collection fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Royal Collection satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

109.19₺

PsnStore UK

111.51₺

PsnStore

115.00₺

PsnStore ES

120.79₺

Çıkış tarihi: Dec. 13, 2017
Geliştiren: 4HIT LTD
Yayıncı: 4HIT LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Doodle KingdomBu ORTAÇAĞ almak için zamanı!Ödüllü bulmaca oyunları Doodle God & Doodle Devil yaratıcıları, bir fantezi beyin-teaser geliyor nereye arayışı yapabilirsiniz Dragon Damızlık, Warlock ve Knight gibi!Royal DefenseKale troller ordularını onu çevreleyen gibi bir kahraman ihtiyacı var! , Kuleler inşa tasarruf, büyüler öğrenmek ve uzak düşman tutun! Mahjong Royal TowersMahjong oynayın ve kendiniz için kraliyet cömertlik deneyim!100 6 yerlerde tek katman, kazanç noktaları ve ödüller üzerinde tamamlayın.Başarı merdiveni tırmanmak ve kraliyet hazine kapılarını açık meydan olacak!Oyun içi satın alma opsiyonuPlayStation®4 ile uyumludur.minimum 10MB alan gerekir1 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Trine 4: The Nightmare Prince
179.00₺ 252.22₺
PS4
Jüpiter Ve Mars
109.00₺ 42.18₺
PS4
Tumble VR
71.00₺ 83.98₺