Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Umihara Kawase Fresh!

Umihara Kawase Fresh! oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Umihara Kawase Fresh! oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Umihara Kawase Fresh! sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Umihara Kawase Fresh! satın al!

PsnStore US

343.58₺

PsnStore

379.00₺

PsnStore UK

394.75₺

PsnStore ES

410.31₺

Çıkış tarihi: May 15, 2020
Geliştiren: Nicalis Inc.
Yayıncı: Nicalis Inc.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Kawase adında genç bir seyahat şefi, sınırdaki Kingness kasabasına geldiğinde, onu çocukken hayal ettiği bir kasabanın mükemmel bir gerçek yaşam kopyası olarak bulur. İlgisini çeken, yerel bir restoran için dağıtım elemanı ve nadiren şef olarak işe başlar. Kawase, yerlilerle keşif ve konuşma yoluyla, kasabanın tarihini ve gizemli çevresini yavaş yavaş öğreniyor.Özellikleri!-Benzersiz çapraz mekaniği - Kawase’in güvenilir balıkçılık cazibesini, her yöne sapmak için bir kanca, vinç veya bungee kablosu olarak kullanın!-Büyük keşif haritası-75+ benzersiz görev-50+ benzersiz düşman ve patronÇevrimiçi lider tablolarıyla zaman saldırı moduToplamak ve hazırlamak için onlarca benzersiz tarifler-Kilitsiz alternatif oynanabilir karakterler, ekstra zor meydan haritaları ve daha fazlası!Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺