Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Mushroom Heroes

Mushroom Heroes oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Mushroom Heroes oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Mushroom Heroes sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Mushroom Heroes satın al!

PsnStore US

51.59₺

PsnStore

57.00₺

PsnStore UK

59.71₺

PsnStore ES

61.45₺

Çıkış tarihi: July 22, 2020
Geliştiren: Hidden Trap
Yayıncı: Hidden Trap
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Oyuncunun üç farklı karakter arasında geçiş yapabileceği retro platform. 3 mantar kahramanınız var ve her mantar belirli oyuncuların bazı engelleri aşmak için ihtiyaç duyduğu özel yeteneklere sahip. Jumpi daha yükseğe sıçrayabilir ve havada yüzebilir. Yuppi yayıyla düşmanları öldürebilir. Yay, bazı duvarları ve bombaları patlatmak için de kullanılabilir. Dombi kalkanı ile düşman mermilerini engelleyebilir ve bazı nesneleri itebilir veya çekebilir. Mushroom Heroes, 90'lı yılların en iyi klasik platformcularının görünümünü ve hissini geri getiriyor ve yenilenmiş ve ilgi çekici oyun mekaniği sunuyor. 16 bitlik dönemdeki platform oyuncularını özlüyorsanız ve oyunların günümüzde artık o kadar iyi olmadığını düşünüyorsanız, iki kez düşünün! Mantar Kahramanları tam size göre.Bu Cross-Buy ürününü PlayStation®4 ve PlayStation®Vita sürümlerine indirebilirsiniz.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺