Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Monster Sanctuary

Monster Sanctuary fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Monster Sanctuary satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore Endonezya

98.90₺

PsnStore US

101.36₺

PsnStore UK

112.69₺

PsnStore

113.40₺

PsnStore ES

120.79₺

Çıkış tarihi: Dec. 8, 2020
Geliştiren: Team 17 Digital LTD
Yayıncı: Team 17 Digital LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Canavar ehlileştirme ve metroidvania bir araya geliyor. Hoş, yandan görünümlü bir piksel dünyasında canavarları topla, eğit ve savaştır.Hayalet dostunu seç ve atalarının izinden giderek bir Canavar bekçisi olup Monster Sanctuary'yi kurtar.Topladığın canavarların ve oluşturduğun takımın güçlerini kullanarak destansı bir maceraya atıl ve sürekli genişleyen bir dünyayı ortaya çıkar. En iyi Canavar Bekçisi olma maceran sırasında insanlar ile canavarlar arasındaki barışı tehdit eden bir gizemin nedenini ortaya çıkaracaksın.Metroidvania'dan ilham alan bir dünyayı keşfet.Canavarlarının güçleri, dünyayı keşfetmeni ve genişletmeni sağlayacak. Canavarlarının yardımıyla sarmaşıkları kes, duvarları yık ve uçurumların üzerinden süzül.Ekibini kur.Dünyanın her yerinden canavarları yumurtadan çıkar, topla, eğit ve ekibini kur. Her canavarın, grubunu özelleştirmeni ve istediğin gibi düzenlemeni sağlayan eşsiz bir beceri ağacı vardır.Taktiksel 3'e 3 savaşta çarpış.Maksimum verim için saldırı emirlerini stratejik bir şekilde ver, kombo yapmak için darbelerini biriktir. En nadir canavar yumurtalarını kazanmak için en iyi komboyu bulmaya çalış!Dünyanın her yerinden Canavar Bekçileriyle savaş!Çevrimiçi PvP modunda becerilerin ve yeteneklerin sınandığı bir mücadeleye giriş! Canavarları topla ve eğit, beceri ağaçlarını en üst seviyeye yükselt ve destansı bir savaşta etrafta senin canavarlarından başka bir şey kalmayana kadar dostlarına ve düşmanlarına meydan oku.

None
None