Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Dungeons 2

Dungeons 2 oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Dungeons 2 oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Dungeons 2 sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Dungeons 2 satın al!

PsnStore US

172.17₺

PsnStore

179.00₺

PsnStore UK

191.33₺

PsnStore ES

205.10₺

Çıkış tarihi: May 27, 2016
Geliştiren: KALYPSO MEDIA
Yayıncı: KALYPSO MEDIA
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
'Dungeons 2'de Zindan Lordu’nun emriyle yeraltı dünyasından topladığın canavalarla intikamını al. Yüce Zindan Lordu’nun kontrolünü al, eşsiz ve dehşet verici zindan ağı oluştur ve korkutucu bir yaratık ordusu kur. Krallığını bu sinir bozucu kahramanlara karşı koru ve onların şehirlerine savaş açmak için yeryüzüne çık.Özellikler:• Eşi benzi olmayan Oynanış: Dungeons 2 yer altında bir Zindan Yönetimi, ama yeryüzünde taktiksel bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.• 11 Görevin, oynanabilir iki grubun, 26 eşsiz karakterin bulunduğu heyecan verici tek oyunculuk senaryo modu ve en fazla dört oyunculuk çok oyunculu bir online modu.• Terör Eli sayesinde sürekli olarak minyonlarınızın kontrolü elinizde olur ve son derece net komutlar verebilirsiniz.• Dungeons 2’nin PlayStation®4 Sürümünde özel içerikler var: 11 yeni harita, binlerce yeni rakip ve fazladan 30 saat oyun süresine sahip 'Pixieville”, 'Morningwood”, 'A Chance of Dragons”, 'A Song of Sand and Fire” ve 'A Clash of Pumpkins”.'

Benzer Ürünler