Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Cluster Tumble

Cluster Tumble fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Cluster Tumble satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

83.97₺

PsnStore UK

93.88₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore ES

100.64₺

Çıkış tarihi: April 24, 2018
Geliştiren: Prerolla Ltd
Yayıncı: Prerolla Ltd
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Cluster Tumble, yüksek hızlı bir beceri oyunudur. Parçalar ekrandan aşağı düşerken onları döndürüp doğru yere taşıyarak 100’ün üzerinde yapbozu tamamla. Zamana karşı verilen bu yarışta sen yapbozları tamamladıkça zorluk daha da artacak. Süren dolmadan kaç tanesini tamamlayabilirsin? Bu meydan okumaya ister tek başına ister yerel çok oyunculu modda 2 kişi olarak katıl. İki yerel liderlik tablosu sayesinde skorlarını kolayca yayınlayabilir ve bu yarışta ne kadar yol kat ettiğini görebilirsin. En iyilerden biri olabilecek misin? 14 kupanın hepsini kazan.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

PS4

Benzer Ürünler