Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Super Toy Cars 2

Super Toy Cars 2 oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Super Toy Cars 2 oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Super Toy Cars 2 sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Super Toy Cars 2 satın al!

PsnStore US

129.11₺

PsnStore UK

143.47₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

153.80₺

Çıkış tarihi: July 23, 2020
Geliştiren: ECLIPSE GAMES S.C.
Yayıncı: ECLIPSE GAMES S.C.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Super Toy Cars 2, gündelik nesnelerin devasa halleriyle yapılmış pistlerde yarışan minyatür arabaları kontrol ettiğin yüksek tempolu bir yarış oyunudur.Super Toy Cars 2'de masa üstüne kurulmuş yarış pistlerinde başka bir boyut kazanan gündelik nesnelerin arasında kendi başına ya da arkadaşlarınla fiyakalı oyuncak arabaları yarıştıracaksın. Bu dünyada sosisler bir otobüs kadar büyük, hamburgerler yüzme havuzu büyüklüğünde ve bazen tehlikeli bir oyuncak makasın pistin ortasını kesip geçtiğini görebilirsin.Rakiplerini solla... Ya da hurdaya çevir! Rakiplerinle başa baş yarışabilir ya da yarış pistine dağıtılmış birçok güçlendirmeden birini kullanabilirsin. Kariyer modunu oynayarak her biri kendi istatistiklerine sahip 20 oyuncak arabayı topla, sonra onlara geliştirmeler ekleyerek ve boyalarını değiştirerek onları iyileştir.Bu oyunun sana şunu sağlayacağı kesin: çocukken arabalarla oynadığında hissettiğin o çılgın gerçeküstü hissi yeniden canlandıracak.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺