Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Avicii Invector: Encore Edition

Avicii Invector: Encore Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Avicii Invector: Encore Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

253.52₺

PsnStore

285.00₺

PsnStore UK

293.65₺

PsnStore ES

302.14₺

Çıkış tarihi: Sept. 8, 2020
Geliştiren: WIRED PRODUCTIONS LIMITED
Yayıncı: WIRED PRODUCTIONS LIMITED
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
AVICII Invector: Encore Edition şimdiye kadarki en eksiksiz performans için sahne alıyor ve fırtına gibi geçilecek YEDİ benzersiz dünyada yeniden düzenlenen 35 şarkı (Peace of Mind, Freak ve liste başı olan S.O.S de dahil) içeriyor.Son zamanların süperstar DJ'i AVICII Invector'ın işbirliği ile yaratılan oyun seni kemerini bağlayıp EDM süperstarının ritim dolu, küresel liste başı şarkılarının 35'inde her bir ritmi yakalamak için keşfedilmemiş uzayın ritmik bölgelerinde dolaşmaya davet ediyor.Solo ilerle ya da bir AVICII konserinin parti duygusunu yürek hoplatan, rekabetçi oyun modunda yeniden oluştur. Her parça, ekran üstü görüntülerle mükemmel uyum sağlayacak ve seni huzurlu bir müzikal keşif seferine çıkaracak şekilde oluşturuldu.

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺