Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Red Faction II

Red Faction II fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Red Faction II satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

127.93₺

PsnStore UK

142.51₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

151.80₺

Çıkış tarihi: Aug. 29, 2017
Geliştiren: THQ NORDIC GMBH
Yayıncı: THQ NORDIC GMBH
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Dünya yirmi ikinci yüzyılda… Mars'taki isyanın üzerinden beş yıl geçti. Milletler Topluluğu halkı son 15 yıldır yozlaşmış diktatör Sopot'un baskısı altında yaşıyor. Komşu Birleşik Cumhuriyet ile hiç bitmeyen birleşme çabaları, ülkeyi gereksiz yere kana ve yoksulluğa boğdu. Propaganda tüm topluluklarda devam ediyor ve bencil başbakana övgü olarak inşa edilen Halkla İlişkiler Binası, bu savaşa daha çok asker kurban gittikçe daha fazla zafer haberi yayınlıyor. Yıllardır cephede savaşmaktan bıkan, nanoteknoloji enjekte edilmiş bir grup süper asker ise diktatörü devirmek ve barışı sağlamak için yemin ediyor. Alias adlı bir patlayıcı uzmanı olarak, her biri kendine özgü yıkım yöntemlerine sahip olan beş tim arkadaşınızın yardımıyla ülkenizi savunacaksınız. Hükümeti devirmek için giriştiğiniz yıkıcı savaşta, çeşitli araçlar, pek çok özel silah ve çok güçlü patlayıcılar kullanarak değişik oyun seviyelerinde savaşacaksınız. 1-2 Oyuncuminimum 4 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Red Faction II™ — © 2017 THQ Nordic AB, Sweden. Red Faction II, THQ and their respective logos are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic AB, Sweden. All rights reserved. All other trademarks, logos and copyrights are the property of their respective owners.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.95₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺