Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Escape From Life Inc

Escape From Life Inc fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Escape From Life Inc satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

93.88₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore ES

100.64₺

Çıkış tarihi: Jan. 1, 2021
Geliştiren: Sometimes You
Yayıncı: Sometimes You
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
“Escape from Life Inc” yürüyen bir balık, kibirli bir kartal ve kekeme bir geyik dahil üç hayvan arasından seçim yapabildiğin tuhaf, hikaye temelli, bulmacalı bir platfom oyunudur. Maceran boyunca bulmacalar çözecek, platformlar yapacak, keşfedecek ve daha birçok şey yapacaksın. Çok sayıda kaçık karakterle birlikte, bu üç birbirine benzemez arkadaşa uzaylı laboratuvarından kaçmalarında yardımcı ol! Özellikler:- Benzersiz kişilikleri ve becerileri olan üç hayvanla oyna- Karanlık ters köşeleri olan çılgın ve komik bir hikayeyi keşfet...- Konuşan hayvanlardan oluşan sevimli kadroyla tanış- Her biri tamamen farklı oynayış şekillerine sahip beş farklı bölümü deneyimle- Tonlarca eğlenceli bulmaca ve platform yapma mekanizmasının keyfini çıkar- Şişman bir domuzun karnında zıpla (Üzülme, sağlığı yerinde)15 yaşında, İsveçli bir solo geliştiriciyim ve bu oyun yaklaşık 1,5 yıldır üzerinde çalıştığım kişisel projem. Bu oyun, neredeyse her küçük ayrıntısının anlatılacak küçük hikayelerle yüklü olduğu çok kişisel bir oyun. Umarım onu oluşturmaktan aldığım zevki, siz de oynarken alırsınız :)

PS5

Benzer Ürünler

PS5
The Sinking City PS5
359.00₺ 294.28₺
PS5
Panda Hero Remastered
144.00₺ 168.05₺
PS5
Neon Chrome
129.00₺ 151.30₺