Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Uniplex

Uniplex fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Uniplex satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

136.19₺

PsnStore

138.50₺

PsnStore ES

145.98₺

Çıkış tarihi: Jan. 1, 2021
Geliştiren: ALIENLINK LLC
Yayıncı: ALIENLINK LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Yani yine yaptın, gezegene çarptı. Sadece ölü taklidi yapabilirsiniz. Ya da mağaralardan geçebilir, hayatta kalmak için ihtiyacınız olan Küreleri toplayabilir ve ardından eve bir kahraman olarak dönebilirsiniz. Ya da o mağaralara geri dönebilir ve tüm Küreleri toplayıp bir efsane olarak eve dönebilirsiniz. İşte şansın, git ve oyunu oyna ve olmak istediğin kişi ol. Yürüyen ölü bir adam, Bir kazadan dönen bir kahraman, Felaketi tatile çeviren bir efsane ya da sadece uzaylı bir Nibbler. Diyecekler: her şey seçim yapmakla ilgili - burada değil, neden hepsine sahip olabiliyorsan seç.

PS5

Benzer Ürünler

PS5
Outbreak
109.00₺ 109.00₺
PS5
Aliens
85.00₺ 83.92₺