Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Trivial Pursuit Live!

Trivial Pursuit Live! fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Trivial Pursuit Live! satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

126.00₺

PsnStore UK

140.89₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

151.01₺

Çıkış tarihi: Feb. 18, 2015
Geliştiren: UBISOFT ENTERTAINMENT SA
Yayıncı: UBISOFT ENTERTAINMENT SA
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Dünyanın en ünlü genel kültür oyununun modern yorumu. Bilgilerinizi kullanarak tempolu bir TV Programı deneyiminde yarışın. Modern bir arayüz, farklı yeni soru türleri ve dünyanın önde gelen genel kültür otoritesi tarafından hazırlanmış en iyi sorular. Oyunculara yeni ve orijinal bir tecrübe sunan oyun, yeni zorluk seviyeleri ve sosyal etkileşim sağlayan benzersiz telafi turları sayesinde artık daha eğlenceli ve herkes için erişebilir. Genel Kültür hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.Oyun içi satın alma opsiyonu1-4 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.TRIVIAL PURSUIT is a trademark of Hasbro and is used with permission.© 2014 Hasbro. All Rights Reserved. Licensed by Hasbro to Ubisoft Entertainment. Ubisoft and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries. Games software © 2014 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved.”

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺