Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Pix The Cat

Pix The Cat fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pix The Cat satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

84.02₺

PsnStore US

84.02₺

PsnStore UK

93.88₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore ES

100.64₺

Çıkış tarihi: Oct. 8, 2014
Geliştiren: PASTAGAMES SARL
Yayıncı: PASTAGAMES SARL
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
PIX the CAT, kalp atışlarını hızlandırmak üzere tasarlanmış yoğun bir atari oyunu!Terkedilmiş ördek yavrularını meşhur GRID of INFINITY'NİN [Sonsuzluk Kafesi'nin] iç içe geçmiş seviyelerinden kurtar.Patlayıcı FEVER TIME'A [Ateş Zamanı'na] ulaşana kadar HIZ ve KOMBO artırmak için becerilerini en üst seviyeye taşı. Arkadaşlarını evde, ARENA'DA yen (sadece PS4™) ve GHOST [Hayalet] özelliği ile online yarış.Maceran süresince şaşırtıcı sürprizler seni bekliyor olacak ve en beklemediğin anda seni memnun edecek!Tatsız ve sıkıcı bir hayata veda et ve PIX the CAT'in heyecanlı mırıltısına merhaba de!Bu Cross-Buy ürününü PlayStation®4 ve PlayStation®Vita sürümlerine indirebilirsiniz.PlayStation®4:1-4 Oyuncuminimum 550 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pPlayStation®Vita:1 OyuncuAğ ÖzellikleriMinimum Kayıt Boyutu 1024 KBÇift Analog ÇubuklarBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

PS4 & PS5