Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Secret Ponchos

Secret Ponchos fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Secret Ponchos satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

126.72₺

PsnStore UK

140.89₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

151.01₺

Çıkış tarihi: Dec. 3, 2014
Geliştiren: SWITCHBLADE MONKEYS ENTERTAINMENT INC
Yayıncı: SWITCHBLADE MONKEYS ENTERTAINMENT INC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Kendine has bir tarza sahip ve simgeleşmiş Vahşi Batıyı temel alan Secret Ponchos, bu yeni süratli ve yaratıcı çevrimiçi savaş formunda oyuncuları birbiriyle çarpıştırıyor.• Yoğun teke tek kapışmalardan karmaşık 4'e 4 topyekun ekip savaşlarına uzanan geniş bir yelpaze içinde tamamen eşsiz bir savaş tarzı deneyimi yaşayın• Her biri çeşitli ölümcül saldırılar yapabilen ve eşsiz silahları olan dinamik haydut modellerinde ustalaşın• Düşmanlarınızı yenin ve Saygınlık kazanın (deneyim puanı), böylece rütbenizi yükseltebilir ve yeteneklerinize beceri puanı atayabilirsiniz. Ancak kelleniz için konan ödül arttıkça, diğer oyuncuların sizi yere sermek ve zaferi elde etmek için peşinize düşeceğini unutmayın• 2 Kişilik Ortaklaşa oyunun ayrık ekranında müttefik olun ve diğer haydut çetelerini çevrimiçi ortamda yenmek için birlikte çalışın veya yerel olarak birbirinizle yarışınOyun içi satın alma opsiyonuAğ Oyuncusu 2-8 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 2 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi'ne ve bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PSN'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Switchblade Monkeys Entertainment, Inc. 2014. Her hakkı saklıdır.

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺