Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Among The Sleep — Enhanced Edition

Among The Sleep — Enhanced Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Among The Sleep — Enhanced Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

140.89₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

151.01₺

Çıkış tarihi: Dec. 9, 2015
Geliştiren: KRILLBITE STUDIO AS
Yayıncı: KRILLBITE STUDIO AS
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Among the Sleep, iki yaşında bir çocuk olarak oynadığınız psikolojik korku oyunudur. Dünyayı onun gözlerinden görür ve sizi yerinizden hoplatacak kadar şaşırtıcı hayalgücünü bizzat yaşarsınız.Ürkütücü bir acizlik hissinin hüküm sürdüğü atmosferik bir korku oyununa hoş geldiniz.Among the Sleep'in geliştirilmiş sürümü, iyileştirilmiş görseller, oyuna dahil edilmiş dijital resim defteri ve müzik, seçilebilir pijamalar, geliştirilmiş bulmacalar ve oynanabilirlik, yeni diyaloglar ve oyunun yayınlanmış sürümüne dair daha önce hiçbir yerde gösterilmemiş sahne arkasını keşfedebileceğiniz yeni bir müze bölümünü içerir.Korkmuş bir çocuğun dünyasında geçen karanlık maceranızın ilk adımlarıdır bunlar.'1 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺