Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Call Of Duty: Infinite Warfare — Digital Deluxe

Call Of Duty: Infinite Warfare — Digital Deluxe fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Call Of Duty: Infinite Warfare — Digital Deluxe satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

207.60₺

PsnStore US

341.09₺

PsnStore UK

451.13₺

Çıkış tarihi: Nov. 3, 2016
Geliştiren: Activision Blizzard Int'l BV
Yayıncı: Activision Blizzard Int'l BV
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Call of Duty®: Infinite Warfare Digital Deluxe Edition'da Call of Duty®: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare® Remastered* VE Call of Duty: Infinite Warfare Season Pass bulunmaktadır.**Satın alarak şu Bonus öğelerini alın:- Terminal Bonus Haritası- Zombies in Spaceland Paketi- Bullethawk ve Hellstorm Kişiselleştirme paketleri + bir Arama Kartı seti10 Nadir Destek Paketi artı 1.000 SalvageInfinite Warfare üç benzersiz oyun modu sunar: Sefer, Çok Oyunculu ve Zombiler.Sefer modunda amansız bir düşmana karşı kalan koalisyon güçlerine liderlik edin.Çok Oyuncu modunda akışkan momentum tabanlı bir hareket sistemiyle oyuncu odaklı harita tasarımı, derin kişiselleştirme imkanı ve yoğun bir oyun deneyimi yaratan yepyeni bir savaş makinesi sistemi bir araya geliyor.Zombies modunda geçmişe yolculuk yaparak 1980'lerin eğlence parkında zombilerle savaşın.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.80₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺