Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Thimbleweed Park

Thimbleweed Park oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Thimbleweed Park oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Thimbleweed Park sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Thimbleweed Park satın al!

PsnStore US

172.17₺

PsnStore

179.00₺

PsnStore UK

191.33₺

PsnStore ES

205.10₺

Çıkış tarihi: Aug. 22, 2017
Geliştiren: Terrible Toybox, Inc.
Yayıncı: Terrible Toybox, Inc.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Perili bir otel, metruk bir sirk, yanmış bir yastık fabrikası, güvercin kostümlü tesisatçılar… Thimbleweed Park’taki ceset diğer sorunlarının yanında önemsiz kalır.Beş benzemez beş kişi bu harap kasabaya düşmüş. Henüz haberleri yok ama aralarında güçlü bir bağ var. Ve birileri onları izliyor.Monkey Island ve Maniac Mansion’ı yaratan Ron Gilbert ve Gary Winnick’in eseri bu modern gizem-macera oyununda, tuhaf bir kasabanın sürreal sırlarını keşfet. Derinlere indikçe işler daha da tuhaflaşıyor.Özellikleri:• 1987’de geçen yeni kara gizem.• Beş oynanabilir karakter. İşbirliği de yapabilirler birbirlerini gıcık da edebilirler.• Yürüyüş simülatörü hiç değil!• Çetrefilli bir hikaye içine örülmüş tatmin edici bulmacalar. Elinden düşmeyecek.• İstediğin gibi keşfedebileceğin muazzam ve tuhaf bir dünya.• İki dakikada bir şaka, garanti!*• İki zorluk seviyesi ve yerleşik ipucu sistemi.• İngilizce ses, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça ve İspanyolca altyazı.*Garanti değil1 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Copyright 2014-2017 Terrible Toybox, Inc. All Rights Reserved. Thimbleweed Park™ is a trademark of Terrible Toybox, Inc.