Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

The Telltale Batman Bundle

The Telltale Batman Bundle fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Telltale Batman Bundle satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

211.26₺

PsnStore

284.00₺

PsnStore ES

402.88₺

PsnStore UK

411.16₺

Çıkış tarihi: Oct. 17, 2017
Geliştiren: Telltale Games
Yayıncı: Telltale Games
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Bu paket Telltale'den 2 oyun içeriyor.- Batman - The Telltale Series (Episodes 1-5)- Batman: The Enemy Within (Episodes 1-5)Bruce Wayne'nin karışık zihnine girin ve Dark Knight olarak verdiğiniz kararların güçlü ve sonsuz sonuçlarını keşfedin.Compatible with PlayStation®4.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Software Code © 2017 Telltale, Inc. All other elements ©2017 DC Comics. BATMAN and all related characters, their distinctive likenesses, and related elements are the property of DC Comics.™ & © 2017. Telltale, Telltale Games, Crowdplay, the Crowd Play logo and the Telltale logo are trademarks and/or registered trademarks of Telltale, Inc. All rights reserved.

None
None

Benzer Ürünler