Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Schacht

Schacht fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Schacht satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

113.39₺

PsnStore

129.00₺

PsnStore UK

129.14₺

PsnStore ES

135.90₺

Çıkış tarihi: Feb. 13, 2018
Geliştiren: LAB132 GmbH
Yayıncı: LAB132 GmbH
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Schacht, Bilim Kurgusal bir yıldızlararası savaş bölgesinde geçen yüksek tempolu bir 3D platform oyunudur. Rekabetin yoğun olduğu oyunda kendinle, arkadaşlarınla ve tüm dünyadan insanlarla yarışman gerekecek. Oyuncuların zorlu pistleri olabildiğince hızlı tamamlamaları gerektiğinden güç alanları, ölümcül platformlar veya uzay boşluğundaki devasa çukurlar gibi engellerin üstesinden gelmek için özel karakter yetenekleri bulunmaktadır.Yarışmak ve eğlenceyi en üst seviyeye çıkarmak için Schacht'ta günlük, haftalık ve diğer mücadeleler için bir lig ve yüksek puan sistemi var. Schacht'ın PlayStation® sürümünde, yerel Bölünmüş Ekranlı çok oyunculu mod da bulunuyor. Kimin en hızlı olduğunu bul, yeni rekorlar kır ve bir numara ol!- Günlük, Haftalık ve Aylık Mücadeleler- Yüksek Puan Sistemi- Bölünmüş Ekran ile yerel çok oyunculu (4 kişi)- Asenkronize çok oyunculu / Hayalet Sistemi- 60 FPS'de Doğal 4K (PS4™Pro'da) ve HDR- Karakter Aksesuar SistemiSchacht - Telaffuzu zor, geçmesi daha da zor.1-4 Oyuncuminimum 4 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺