Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

20Xx

20Xx oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! 20Xx oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. 20Xx sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza 20Xx satın al!

PsnStore

153.00₺

PsnStore US

154.95₺

PsnStore UK

155.43₺

PsnStore ES

164.06₺

Çıkış tarihi: July 10, 2018
Geliştiren: FIRE HOSE GAMES
Yayıncı: FIRE HOSE GAMES
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
20XX, bir arkadaşınla oynayabileceğin rogue benzeri bir aksiyon platformudur. Sürekli değişen bölümleri geçmek için zıpla ve ateş et, müthiş yeni güçler topla ve insan ırkını kurtarmak adına güçlü patronlarla savaş!20XX, tam işbirlikli oyun özelliği taşır. Kanepede veya internet üzerinden bir arkadaşınla oyna!Özellikler:- Keskin, hassas ayarlar - karakterine tam olarak isteğin şeyi yaptır!- 100'ü aşkın toplanabilen kuvvetli güçlendirme!- Yüzlerce değişik oyun modu ve isteğe bağlı zorluk düzenleyici!- Günlük ve Haftalık sabitlenmiş Meydan Okumalar!- Tüm oyun özellikleri, hem tek oyuncu hem de işbirlikli oyun için mevcut (çevrimiçi ya da yerel)- Rastgele seviyeler: 20XX'i her oynadığında, oynadığın bölümler yepyeni olacak!-Kalıcı ölüm: her 20XX oyunun kendi bağımsız canı vardır! Ölüm seni, sonraki turlar için güçlü güncellemeler satın alabileceğin Kumanda Merkezine geri gönderir.1-2 OyuncuAğ Oyuncusu 2-2 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.20XX is a trademark of Batterystaple Games. © Batterystaple Games, LLC. All rights reserved.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺