Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

The Escapists 2 — Game Of The Year Edition

The Escapists 2 — Game Of The Year Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Escapists 2 — Game Of The Year Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

194.00₺

PsnStore US

228.16₺

PsnStore ES

271.91₺

PsnStore UK

281.90₺

Çıkış tarihi: Aug. 8, 2019
Geliştiren: Team 17 Digital LTD
Yayıncı: Team 17 Digital LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
DUR! Evet, sen! Hapishaneden kaçma şüphesi ile tutuklusun! Sessiz kalma hakkına sahipsin ama bunun tadını çıkarmaya hakkın yok The Escapists 2: Game of the Year Sürümü! Ana oyundaki 11 hapishaneyi ve geçit vermeyen cezaevleri Görkemli Rejim ve Günahkar Koğuş da dahil tüm Escapists 2 DLC'lerini içeriyor! Temel Özellikler• Sandbox türündeki bağımlılık yapan hapishane simülasyonu oyunu esprilerle dolup taşıyor... Ve yapışkan bant ile?• The Escapists 2 ana oyunu ve DLC hapishanelerinin tamamı tek çatı altında!• Paçayı sıyırabileceğin tüm suç faaliyetleri, dövüşler ve işçiliğinle elde ettiğin eşyaları büyük kaçışlarında yardımcı olacak eşyalarla takas et, satın al!• En fazla 4 oyuncuya kadar en sevdiğin mahkumlarla anlaş, kooperatif ve çok oyunculu oyunlarda savaş!• Moda suçlusu olmak için bir bahaneniz yok, çünkü mahkum kişiselleştirme sistemi var!Oyun içi satın alma opsiyonu1-4 OyuncuAğ Oyuncusu 2-4 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 4 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.The Escapists 2 developed by Mouldy Toof Studios and Team17 Digital Ltd © 2019. Published by Team17 Digital Ltd. All trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.

None
None