Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Galaxy Of Pen And Paper +1 Edition

Galaxy Of Pen And Paper +1 Edition oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Galaxy Of Pen And Paper +1 Edition oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Galaxy Of Pen And Paper +1 Edition sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Galaxy Of Pen And Paper +1 Edition satın al!

PsnStore US

111.88₺

PsnStore

114.00₺

PsnStore UK

119.54₺

PsnStore ES

133.28₺

Çıkış tarihi: April 7, 2020
Geliştiren: PLUG IN DIGITAL LTD
Yayıncı: PLUG IN DIGITAL LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Galaxy of Pen & Paper, bir grup oyuncunun 1999 yılında zar atarak oyun oynadığı, sıra bazlı bir meta RPG oyunudur!Kendi oyun görevlin ile RPG ekibini oluştur ve onlar da kablolu internet ile disketlerin kullanıldığı çağda rol yapıp hayal dünyalarındaki uzak gezegenleri keşfederek uzaylılarla savaşsın ve galaksiyi kurtarsın!Galaxy of Pen & Paper, çocukluğundaki kağıt ve kalem oyunlarını alıp uzaya fırlatan sıra bazlı bir RPG oyunudur.Zar ve özel beceri setleriyle donatılmış bir arkadaş grubu, 1999 yılında yeni ve garip bir galaksinin tehlikelerine meydan okuyor.Galaxy of Pen & Paper, kendisinden önce çıkmış olan Knights of Pen & Paper oyun konseptlerinin derinine iner daha büyük bir evrene, daha çeşitli yarışlara ve hayal ürünü olan yeni bir bilim kurgu ortamına sahiptir.'+1 Edition ile gelen yeni karakterler, sınıflar, beceriler, gezegenler, görevler ve en az 3 saatlik oyun süresi dahil!

Benzer Ürünler