Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Pato Box

Pato Box fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pato Box satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

94.97₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore ES

101.17₺

PsnStore US

127.81₺

PsnStore US

127.81₺

Çıkış tarihi: Oct. 16, 2020
Geliştiren: DESARROLLO BROMIO SC
Yayıncı: DESARROLLO BROMIO SC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Pato Box, "Punch-Out !!" dan esinlenen bir dövüş-macera oyunudur. dizi. İntikam peşinde koşan kötü şirket Deathflock'ta savaşırken reflekslerinizi test edin.Bir grafik roman / çizgi roman sanatı stiliyle heyecan verici 3D ortamları keşfederek bu şirketin en derin sırlarını açığa çıkarın.Gerçek bir boks şampiyonu olarak sınırlarınızı test edecek, aksiyon dolu ve hızlı tempolu dövüşlerde hayalinizi ortadan kaldıran uşaklarla savaşın!Korkar mısın yoksa nasıl ÖRDÜK yapılacağını mı öğreneceksin?Özellikleri ● Hikaye Modu: Sürprizlerle, 3D ortamlarla ve 2D patron dövüşleriyle dolu tek oyunculu macerada gerçeği bulun.● Arcade Modu: Tüm bossları olabildiğince hızlı bir şekilde, teker teker veya hepsini arka arkaya, sonunda özel bir boss ile alt edin.● Etkileşimli diyaloglar: Deathflock ne saklıyor ve bu kahramanımız Patobox için ne anlama geliyor? Kuruluşun üyeleriyle konuşarak veya karanlık sırlarını açığa çıkarmanız için size daha fazla bilgi verecek özel belgeler okuyarak onlar hakkında daha fazla bilgi edinin.● Daha büyük bir hikaye: Tuzaklar ve mini oyunlarla dolu bir dünyayı keşfedin ve hikayeyi genişletmek için gizli koleksiyon parçalarını bulun.● Controvol tarafından bestelenen muhteşem film müziği sizi adrenalinle dolduracak.Ve Ördekler… bir sürü Ördek!

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.71₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺