Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Superhero-X

Superhero-X fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Superhero-X satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore Endonezya

164.84₺

PsnStore US

168.03₺

PsnStore

285.00₺

PsnStore UK

293.65₺

PsnStore ES

302.14₺

Çıkış tarihi: April 21, 2021
Geliştiren: Xcogames LLC
Yayıncı: Xcogames LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Tek 2.5D'yi oynayın Aşağıdakileri içeren, türünün kendi dövüş oyununu yaratın:- Serbest akışlı açılan sistem- 3 Noktadan kaçınma karşı sistemi- Karakter oluşturma modu- Eşsiz dövüş oyunu formülü- 100 ORİJİNAL KARAKTER oluşturunSUPERHERO-X: Gerçek zamanlı HD Işıklandırma ve Yüksek Çözünürlüklü grafikler içeren bir 2.5D, kendi Fighter dövüş oyununuzu yaratır.SUPERHERO-X, oyuncuların farklı 'GÜÇLENDİRMELER' ile farklı Dövüş Tarzlarını karıştırmalarına ve eşleştirmelerine olanak tanıyan tamamen YENİ Kostüm yapımı MOTOR / FORMÜLÜ ile yepyeni bir dövüş oyunudur.Toplanacak 5 Dövüş stili ve 10 POWER-UPS var. Bunların hepsi birbiriyle değiştirilebilir ve 50 'dövüş varyasyonu' yaratır. Bu SHX FORMÜLÜ'nün kalbidir. Kendi karakterlerinizi sadece münzevi olarak değil, aynı zamanda mekanik olarak yaratma yeteneği.SUPERHERO-X ayrıca, 'hafifçe sersemlemiş' haldeyken çoğu duruma karşı koymanıza olanak tanıyan EŞSİZ 3 Noktalı kaçamaklı karşı sisteme sahiptir.Oyun hiçbir türden HİÇBİR karakterle birlikte gelir ve bunun yerine 50 dövüş varyasyonu kullanarak 100 COSTUME yapımı Karakter oluşturmanıza izin verir.

PS4

Benzer Ürünler