Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Chess Knights: Shinobi

Chess Knights: Shinobi fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Chess Knights: Shinobi satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

33.73₺

PsnStore

38.00₺

PsnStore UK

38.66₺

PsnStore ES

40.19₺

Çıkış tarihi: May 18, 2021
Geliştiren: QUBYTE INTERACTIVE
Yayıncı: QUBYTE INTERACTIVE
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Feodal Japonya'da bir Ninja olun ve sızma, sabotaj ve suikast sanatında becerilerinizi kanıtlayın. Chess Knights: Shinobi, Satranç'tan esinlenen orijinal bir sıra tabanlı bulmaca oyunudur.Satranç Şövalyelerini kullanarak, diğer taşlarınızın tutsak tutulduğu karelere ulaşana kadar tahtada ilerlemeniz gerekir. Ardından, tüm parçalarınızı kurtarmak için düşman parçaları tarafından ele geçirilmeden güvenli bölgeye geri dönün!Aşağıdakiler mevcuttur:- Tüm taşlar bir satranç oyununda olduğu gibi hareket eder. Samuray düşmanlarıyla dolu bir oyun tahtasında gizlice hareket etmesi gereken bir Shinobi Şövalyesi olarak oynuyorsunuz;- Karmaşıklığı artan 50 el yapımı seviye (+ 10 gizli "gerçeküstü" seviye. Bunları bulabilir misin?).- Edo döneminde antik Japonya'nın güzel ortamlarında oynayın;- Orijinal olarak bestelenmiş film müzikleri;- Satrançsız bir satranç oyunu. Bu, hem satranç severler hem de yeni gelenler için orijinal bir oyun konseptidir (oynamak için herhangi bir satranç bilmenize gerek yoktur).

None
None