Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Timothy Vs The Aliens (Game + Avatar Pack)

Timothy Vs The Aliens (Game + Avatar Pack) fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Timothy Vs The Aliens (Game + Avatar Pack) satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

83.92₺

PsnStore UK

93.88₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore ES

100.64₺

Çıkış tarihi: April 25, 2021
Geliştiren: Wild Sphere S.L.
Yayıncı: Wild Sphere S.L.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bu paket "Timothy vs the Aliens" oyununu ve PlayStation®'a özel beş avatar içerir. Zaten "Timothy vs the Aliens"u zaten satın aldıysan paketi ücretsiz indir.Timothy vs the Aliens, bir mafyanın siyah beyaz şehrini renkli uzaylıların istilasından koruyacağı bir açık dünya platform ve macera oyunudur.Oyun, özgürce keşfedilebilen, bir sürü sır ve görev barındıran açık ve büyük bir şehir olan Little Fish City'de geçiyor. Şehir tamamen platformlardan oluşuyor ve bu şehirde dolaşmak bir yerden bir yere yürümek kadar kolay olmayacak. Ayrıca oyunda gördüğün tüm araçları kullanarak tüm şehri arabayla keşfedebileceksin.Timothy vs the Aliens'ta uzaylılar ve düşman mafyalar tarafından kurulan pusularda aksiyon dolu anlar yaşayacak, öğeler bulmak için bir sürü bulmaca bulacak, diğer karakterlere yardım edecek ve engelli veya gizli yerlere erişeceksin.Tabii ki uzaylılarla savaşmak için her zaman tam teşekküllü gezeceksin ve Silah Kaçakçısından öğeler alarak envanterini genişletebileceksin.Tüm bunlar ve daha fazlası hikayeler, maceralar ve sırlarla dolu bir oyunda seni bekliyor.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 336.33₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺