Lol RP efsanevi oyun League of Legends’ın oyun içi para birimidir. Açılımı oyunun yapımcısı olan Riot Games’ten gelen Riot Points’ten Alır. League of Legends kısaca 5’er kişilik 2 takımın birbirlerinin üstlerini yok etmeye çalıştıkları bir strateji oyunudur. Oyun ile daha fazla bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz. Her bir oyuncunun oynadığı karakterlere Şampiyon yani ingilizce ismiyle Champion denir. LOL de toplamda 156 farklı şampiyon bulunmaktadır ve her birinin özellikleri birbirinden farklıdır. Bu şampiyonlar oyuna başladığınız zaman kilitlidir ve bunları açmanın çeşitli yolları vardır. İlk yol Riot Points Satın Al yani LOL RP Satın Al yoludur. Bu zorunlu bir yol değildir, size oyuna başladığınız zaman daha fazla karakterle yada istediğiniz şampiyonla oynamak gibi bir avantaj verir. Bu şampiyona daha hızlı bir şekilde erişeceğinizden dolayı alışma zamanınız daha fazla olacaktır.

Şampiyon açmanın ikinci yolu ise oyunu daha fazla oynayarak oyun içi daha fazla para kazanmaktır. Bu şekilde de oyunu oynayarak para biriktirebilir ve şampiyon satın alabilirsiniz. Üçüncü yol ise oyunun içerisindeki etkinlikleri takip ederek daha fazla para kazanmak ve aynı zamanda o etkinlikte verilebilecek olaran karakteri almaktır. Eğer Şampiyon havuzunuzu genişletmek istiyorsanız ve koleksiyon yapacaksanız Riot Points Satın Al yani LOL RP Satın Al sizin için vazgeçilmez bir konudur. LOL RP Fiyatları (Riot Points Fiyatları) satıcıdan satıcıya değişiklik göstermektedir ve Gamehunterz’da tüm güvenilir satıcılardaki fiyatları görebilirsiniz.

LOL RP leri harcayabileceğiniz ikinci kısım ise şampiyonlarınıza kostüm almaktır. Şampiyonlarınıza mağazadan beğendiğiniz kostümleri satın alarak onları kişiselleştirebilirsiniz. Oyunlarla fazla içli dışlı olmayan kişilere bu saçma gelebilir, fakat oyunda ne kadar fazla zaman geçirirseniz karakterinize bir o kadar bağlanıp onu kişiselleştirmek isteyeceksiniz. Aynı zamanda seviyeniz yükseldikçe rakiplerinizde bulunacak kıyafetler sizi psikolojik olarak etkileyebilir ve istemsiz olarak onların sizden daha üstün olduğunu sizin bilinçaltınıza sokabilir. Kıyafet almak için de yine 2 yol mevcut, İlk yol oyunu oynayarak para biriktirmek. İkinci adım ise LOL RP Satın Al ( Riot Points Satın Al) adımı. Riot Point Fiyatları ( LOL RP Fiyatları) diğer oyunlara kıyasla biraz daha uygun olduğundan dolayı satın almak genellikle oyuncular tarafından tercih edilen bir yoldur. Son olarak piyasadaki en uygun LOL RP Fiyatları (Riot Points Fiyatları) Gamehunterz’da.

LoL RP fiyatları maalesef gün geçtikçe artmaktadır. Gamehunterz olarak bunu engelleyebilmeyi çok isterdik, fakat maalesef öyle bir gücümü şimdilik yok. Fakat yine de sizlere yardımcı olabilmemiz için LoL RP fiyatları karşılaştırması yaparak, sizlere ucuz rp satıcılarını gösteriyoruz. Net tavsitemiz ise şudur: En ucuz satıcıdan LoL RP satın al! Bu sayede daha az paraya daha çok LoL RP sahibi olabilirsin!

LoL RP fiyatları, oyun fiyatlarına göre tabi ki daha ucuz durumda. Özellikle de Gamehunterz sizin için ucuz rp satıcılarını bulduktan sonra! Yukarıdaki bölümümüzden istediğiniz miktardaki LoL RP'yi seçerek, rp fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz! Daha sonrasında ise yapman gereken şey basit, ucuz LoL RP satın al!