Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir ve resmi satıcılar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Days Gone

Days Gone fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Days Gone satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

Gamebillet

239.00₺

G2A

256.26₺

BursaGB

256.68₺

FoxnGame

265.05₺

PlayStore

269.00₺

Steam

279.00₺

EpicStore

279.00₺

HRK

281.46₺

Çıkış tarihi: May 18, 2021
Geliştiren: Bend Studio
Yayıncı: PlayStation Mobile, Inc.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None

Days Gone Fiyatları

Gamehunterz Days Gone Yorumu

Playstation exclusive oyunları en sonunda PC ye gelmeye başladı. Teşekkür ederiz Sony. Days Gone da başta sadece PLaystation 3 ve Playstation 4’ e gelmiş oyunlardan bir tanesi. Bizce zombilerin olduğu bir dünya atmosferi severlerin kesinlikle oynaması gereken bir oyun, çünkü oyun gerek grafikleriyle gerekse hikayesi ve oynanışıyla başarılı bir oyun. Days Gone oyununda küresel bir pandemiden :) iki sene sonrasında hayatta kalan biri olarak oynuyoruz. Buradaki pandemi insanları zombiye dönüştürmüş ve bizim amacımız bu zombilerin olduğu dünyada hayatta kalabilmek. Hayatta kalabilmek yazdım fakat oyun bir hayatta kalma oyunu değil, sizi yanıltmak istemem. Oyunun gayet güzel bir hikayesi var. Grafikleri ise harika!

Oyunda pandemi öncesinde askerlik yapmış bir motosiklet çetesi üyesi olarak oynuyoruz. Zamanında motosiklet çetesi üyesi olduğumuzdan dolayı oyundaki en önemli ulaşım aracı bizim motorumuz. Geniş bir açık dünya haritası olduğundan kendimizi oyunun büyük bir kısmında motosiklet kullanırken buluyoruz, bazı zamanlarda da motorumuzu etraftan bulduğumuz eşyalar ile tamir etmemiz gerekiyor. Oyun sırasında gezerken farklı farklı çeteler ile karşılaşıyoruz, onların hikayelerini ve nasıl hayatta kaldıklarını öğreniyoruz. Bu çetelerden bazıları bizim dostumuz olurken bazıları düşmanımız oluyor. Yani tek düşmanımız zombiler değil. Dost kampları ile iyi ilişki kurmak çok önemli. Bu kamplardan aldığımız görevler ve açık dünyada gezerken topladığımız buralara bırakacağımız eşyalar ile kamptakilerin bize olan güveni artıyor ve daha da gelişiyoruz. Oyunun hikayesi ile ilgili daha fazla bilgi vermeyeceğim, fakat diğer Playstation Exclusive oyunlarında olduğu gibi bu oyunun da hikayesi gayet başarılı.

Days Gone Fiyatları

Oyunu çoğu oyunda olduğu gibi Gamehunterz olarak daha uygun fiyata bulabildik. Playstation kendi popüleritesini arttırabilmek ve eski oyunlardan daha fazla para kazanabilmek için kendi oyunlarını bilgisayara getirmeye başladı, fakat Türkiye’de kurdan dolayı bizim hala bu ounları almamız fazla kolay olmuyor. Tam burada da Gamehunterz oyunları güvenli satıcılardan ucuza bularak gamerların yardımına yetişiyor. Days Gone hem çok güzel bir hikayeye, akıcı mekaniklere hem de çok kaliteli grafiklere sahip bir oyun. Pc ye uyarlarken Sony oyunun grafiklerine özen göstermiş. Bizce bu oyun her oyun severin oynaması gereken bir oyun. Bizce hemen satın alın ve bu kaotik atmosferi deneyimleyin.

Salgın sonrası ölümün kol gezdiği Amerika'da motosiklet sür ve savaş. Bu açık dünya aksiyon-macera oyununda, yaşamak için bir neden arayan ve hayatta kalmak için savaşarak Bozuk Yol'da motosiklet süren bir başıboş ve ganimet avcısı Deacon St. John olarak oyna.

None
None

Benzer Ürünler

pc
Red Dead Redemption 2
299.00₺ 254.12₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 64.40₺
pc
Road 96
60.96₺ 53.65₺
pc
Dungeons & Dragons: Dark Alliance
113.75₺ 85.31₺