Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir ve resmi satıcılar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dying Light 2 Stay Human

Dying Light 2 Stay Human fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dying Light 2 Stay Human satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

FoxnGame

296.65₺

BursaGB

321.08₺

Steam

349.00₺

DurmaPlay

349.00₺

Cdkeys

385.17₺

G2A

444.43₺

HRK

513.60₺

Çıkış tarihi: Dec. 7, 2021
Geliştiren: Techland
Yayıncı: Techland
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Dying Light 2 Stay Human Fiyatları

Dying Light 2: Gamehunterz Yorumu

Kaldığımız yerden devam etmeye hazır mısınız? O zaman başlıyoruz. Efsanevi Dying Light oyununun ikincisi, Dying Light 2: Stay Human. Yıllar önce çıkan ilk oyunun üstüne, gerek hikaye olarak, gerekse mekanikler ve grafikler olarak bir sürü geliştirmeler yapılarak geliştirilen Dying Light 2, birçok gamerın ilgisini daha çıkmadan toplamış durumda. Fakat Dying Light 2 hakkında neler biliniyor, Dying Light 2 fiyatları nasıl olacak? Kimlere Dying Light 2 satın al deriz? İşte oyun hakkındaki yorumlarımız!

Uzun süredir beklenen oyun Dying Light 2, 4 Şubat 2022 tarihinde çıkacak. Oyunun hikayesi ilk oyuna benzer, fakat ilk oyuna göre insanlığın yaşayabildiği çember gün geçtikçe daralıyor. Hatta artık insanların yaşam alanında bile kaos hakim. Biz de, özel güçleri olan ve bu kaosa son verebilme ihtimali olan bir gezgini oynuyor olacağız. Bir yandan canavarlarla savaşırken, diğer taraftan da insanların yarattığı kaotik ortamdan kurtulmaya çalışacağız. Öte yandan, özel güçlerimizin bir de dezavantajı var, hafızamız tam olarak yerinde değil ve arada sırada hayal meyal anıları hatırlıyoruz. Biz kimiz? Savaşın ortasında ne işimiz var? Bütün bu sırları çözebilmek için tek yapman gereken şey, Dying Light 2 satın al!

Dying Light 2, devasa bir açık dünya oyunu olacak. Şehir’de istediğiniz her yerde gezebilecek, istediğiniz gibi dolaşabileceksiniz. Şehirdeki gizli tünelleri keşfetmeniz için can atacaksınız! Oyundaki bir diğer güzel özellik, dövüş mekanikleri üst seviyede olacağa benziyor. Tuzaklar kurabilecek, parkur yaparmışcasına kaçabilecek ve pratik zeka kullanarak savaşları kazanabilecek bir dövüş mekanizması.

Dying Light 2 fiyatları, oyunun özelliklerini de düşündüğümüzde bizi hayal kırıklığına uğratmayacak türden. Yukarıda saydığımız özelliklere ek, oyundaki gece-gündüz mekanizması önemli bir yer tutuyor. Güneşin batmasıyla ortaya çıkan yaratıklardan korunmanın iki yolu var, ya onlardan saklanmanız, ya da onları tek tek avlamanız lazım! Buna da ek olarak, oyundaki kararların kontrolü size ait. Yani vereceğiniz kararlara göre şekillenen ve ona göre ilerleyen bir oyun modu mevcut. 4 kişiye kadar arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz bu oyunun sizi ne kadar heyecanlandırdığının farkındayız. Şimdi de biraz teknik özelliklerinden, yani Dying Light 2 fiyatlarından konuşalım!

Dying Light 2 Fiyatları

Bahsettiğimiz gibi, oyun birbirinden süper özellikler ile geliyor. Bu nedenle Dying Light 2 fiyatları biraz el yakacak seviyede olabilir. Fakat düşünmeniz gereken, fiyat performans oranıdır. ANladığımız kadarıyla oyunun fiyat performans oranı beklediğimizden de yüksek olacak. Bir sürü harika özelliği ile oynamaktan keyif alacağımız ve kısa sürede bitmeyecek bir oyun. Bu nedenle çıkış fiyatı 349 lira olacak Dying Light 2 fiyatları gözünüzü korkutmasın. Hem zaten Gamehunterz ne günlere duruyor? Sizin için en uygun fiyatları bulduk bile. Hemen en uygun satıcıya giderek Dying Light 2 satın al, bu muhteşem oyunu en uygun fiyatla oyna!

Dying Light 2 Satın Al

Peki kimlere Dying Light 2 satın al tavsiyesini veririz? En başta tabi ki ilk oyunu oynamış kişilerin alması gerektiğini düşünüyoruz. İlk oyunda kaldığımız yerden sonra neler oldu? Meraktan çatlamanıza gerek yok, işte ikinci oyunu oynama fırsatı! Buna ek olarak, korku ve macera karışımı bir oyun arayanlara, açık dünya oyunu severlere ve tabi ki hayatta kalma oyunu severlere Dying Light 2 satın al tavsiyesini şiddetle veririz!

The virus won and civilization has fallen back to the Dark Ages. The City, one of the last human settlements, is on the brink of collapse. Use your agility and combat skills to survive, and reshape the world. Your choices matter.

Minimum:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: TBC
  • Processor: TBC
  • Graphics: TBC
  • Sound Card: TBC
Recommended:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: TBC
  • Processor: TBC
  • Graphics: TBC
  • Sound Card: TBC

Dying Light 2 Stay Human İle İlgili Videolar

4 Şubat 2022 tarihinde çıkması beklenen Dying Light 2 oyunu, gerçekten çok sürükleyici ve heyecanlı olacağa benziyor. İlk oyuna göre grafiklerini ve mekaniklerini daha da üst seviyelere çıkaran bu efsanevi seriyi kaçırma deriz! İşte senin için bu muhteşem oyunun fragmanı!

Benzer Ürünler