Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

39 Days to Mars

Güvenilir mağazalardaki en ucuz 39 Days to Mars fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup 39 Days to Mars satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

25.00₺

G2A

70.12₺

Çıkış tarihi: April 25, 2018
Geliştiren: Its Anecdotal
Yayıncı: It's Anecdotal
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺
pc
Weird West
109.00₺

39 Days to Mars Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.7 GHz Core 2 Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 650 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Gamepad(s) recommended
null

39 Days to Mars Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz 39 Days to Mars fiyatı:    16.75₺

Şu anki en ucuz 39 Days to Mars fiyatı:    25.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

39 Days to Mars İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

39 Days to Mars - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


39 Days to Mars Özeti

Embark on the 19th centurys most unreliable spaceship in this 2 player couch co-op adventure. 39 Days to Mars is a unique game designed to be played with a friend, where both players have important roles in the expedition. Solo players are aided by the computer-controlled ships cat.

39 Days to Mars İle İlgili Kullanıcı Yorumları


39 Days to Mars fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak 39 Days to Mars satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!